Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, psychologie, ekonomie a ekonomika, nápoje, český jazyk, fyzika, software, latina, sport, politika, zločin a právo, různé, cestování, zkratky, kultura, nemoce, literatura, hardware, materiály, počítače, internet, bankovnictví, jídlo, matematika atd.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

PC tapety pro Windows - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro smartphone, mobil, displej, ultrabook, monitor, počítač, phablet, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Java ME, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Mac, Windows Server 2012, Slackware, Windows 95, macOS, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Linux Fedora. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, psi a štěňátka, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, květiny, kytky, rostliny, voda a bubliny, letadla, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, zvířata, auta, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie. Dostupné velikosti jsou 1152x864, 1280x1024, 2048x1536, 393x786, 640x480, 360x720, 854x480, 1800x1440, 1024x600, 800x1280, 1366x1024, 1280x960, 1600x2560, 1440x960, 1080x1800, 2560x1600 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, politici, žurnalisté a novináři, věda, mytologie, sport, fikce a fantasy, rodinné vztahy, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, přezdívky, státní správa, záliby, osobnosti, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, filozofie, národnost, poruchy atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: webové stránky, URL, Super online kvízy, humor, Cestování po Evropě, odkaz, Online testy a kvízy zdarma, Wallpapers na plochu počítače, Přání k narozeninám, Vlajky států obrázků, Biografie slavných osobností, zajímavosti, Onlinovky zdarma

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Aforismy, moudrosti, hlášky, výroky, moudra, přísloví, bonmoty

Citáty slavných, Aforismy, moudrosti, hlášky, výroky, moudra, přísloví, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, měny, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, geocaching, země EU, obecné zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, A, Dopravní značení, zeměpis, Burkina Faso, weby, pro děti, internetové stránky, Vlajky zemí Oceánie, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, volný čas, Skvělé hry online zdarma

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak otevřít, jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, internet a web, konfigurační soubory, systémové soubory, dokumenty, šablony dokumentů, písma, fonty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, komprimace dat, grafiku apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro tablet, PC, displej, mobil, obrazovka počítače, počítač, smartphone, notebook, ultrabook, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Windows Me, Windows XP, Windows 10, Java ME, BlackBerry OS, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Slackware, Android, Linux Xubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, auta, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, sportovní pozadí, dopravní prostředky, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, wallpapery, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, noční města. Zvolte si z rozměrů 360x720, 1920x1440, 360x760, 2560x1440, 640x480, 1024x600, 1536x864, 1280x1024, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1920x1200, 412x846, 360x640, 1440x960, 1280x800 atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: info, zadarmo, zdarma, Free style - volný styl, hyperlinky, Slovník pojmů Co je to?, Seznam vlajek měst České republiky, Arsenal FC England, linky, Přehled souborových přípon, doporučujeme, Světové vlajky

Wallpapers na plochu počítače - wallpapery na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro tablet, PC, ultrabook, smartphone, počítač, displej, obrazovka počítače, mobil, monitor, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, BlackBerry OS, Red Hat Linux, OSX, Windows 98, Windows Me, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows Server 2012, Slackware. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: fraktály, vesmír, kosmos, flóra, stromy, Formule 1, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, květiny, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, zvířata, fantasy, free wallpapers, ptáci, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1600x900, 1200x1920, 1280x854, 1536x2048, 4800x1200, 2560x2048, 2160x3840, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 1600x2560, 1920x1440, 1366x1024, 1024x768, 1280x800, 750x1334 atd.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Akční hry, Závody aut, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Adventury, Střílečky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Animace, Bojové hry, Pro dívky a tak dále.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Ftipy, fórky, anekdoty, vtipy, frky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, fórky, anekdoty, vtipy, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O škole, O Windows, O mužích, O Slovácích, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O manželství, O Němcích, Frky o tchýních, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, multimédia, Super online hry zdarma, Jakarta city, Nejhranější online testy a kvízy, cestování, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Tapety pláže, školství, tipy, Nejhranější hry online

Wallpapers na plochu počítače - wallpapery na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro tablet, PC, ultrabook, smartphone, počítač, displej, obrazovka počítače, mobil, monitor, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, BlackBerry OS, Red Hat Linux, OSX, Windows 98, Windows Me, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows Server 2012, Slackware. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: fraktály, vesmír, kosmos, flóra, stromy, Formule 1, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, květiny, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, zvířata, fantasy, free wallpapers, ptáci, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1600x900, 1200x1920, 1280x854, 1536x2048, 4800x1200, 2560x2048, 2160x3840, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 1600x2560, 1920x1440, 1366x1024, 1024x768, 1280x800, 750x1334 atd.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Akční hry, Závody aut, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Adventury, Střílečky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Animace, Bojové hry, Pro dívky a tak dále.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, květiny, nápoje, zelenina, stavby, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, sport, nástroje a přístroje, zvířata, ovoce, symboly, láska, ženy a dívky, auta, ptáci, dopravní prostředky, halloween, hudba, jídlo a nápoje, přístroje, muži atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: internet, A, Online hry pro děti zdarma, odkazy, Skvělé hry online zdarma, Omalovánky k tisku, počítače, Vše o Vánocích, Vlajky států USA, výukové pomůcky, PC tapety pro Windows, zábava, Athletic Club Bilbao, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Další odkazy:

Antistresové omalovánky pro dospělé
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Topmodelky a celebrity
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Partnerské internetové stránky
Lady Gaga
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Tipy na užitečné weby
Pozadí na plochu rostliny

Děkujeme vám za vaši návštěvu.