Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, osobnosti, herectví, herci a herečky, politika, záliby, vlastnosti, mytologie, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, umělci, historie, křesťanství, nadpřirozené osoby, státní správa, národnost, školství, sport atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Strategie, Hry pro dva hráče, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Logické hry, Karetní hry, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Velikonoční hry, Sportovní, Klasické, Závodní, Karetní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Pro dívky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Vánoční magazín, odkazy, Superhry a hry online zdarma, Přání k jmeninám, sms ke svátku, pro děti, hyperlinky, Online hry zdarma, Omalovánka Santa se sobem, Dopravní značení, humor, weby, Onlinovky zdarma

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Fórky, frky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Němcích, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O škole, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Windows, O manželství, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtípky o blondýnkách apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj apod.

Keywords:A, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Skvělé hry online zdarma, P, Webcam model, Onlinovky zdarma, linky, zajímavosti, Cuba, č, Seznam vlajek amerických států, Nejhranější online testy a kvízy

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Závodní moto hry a tak podobně.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, státy usa, geocaching, úřady a ministerstva, okresy České republiky, měny apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: webové stránky, Obrázky na PC, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Co znamená výraz štědrovka?, školství, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, Recept na vánoční husarské knoflíky, volný čas, zeměpis, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Adventury, online html5 hry, Deskovky, Logické hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

úsloví, bonmoty, přísloví, rčení, aforismy, moudrosti, výroky

Citáty slavných, úsloví, bonmoty, přísloví, rčení, aforismy, moudrosti, výroky, . Naleznete zde citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o ženách od různých známých osobností.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Přísloví, myšlenky, motta, bonmoty, rčení, hlášky, úsloví

Slavné citáty, Přísloví, myšlenky, motta, bonmoty, rčení, hlášky, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

černý humor, kameňáky, fórky, anekdoty, fóry, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, fórky, anekdoty, fóry, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Slovácích, O manželství, Vtipné hádanky, O ženách, O Němcích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách apod.

Obrázky na PC - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. lze použít v PC, obrazovka počítače, počítač, monitor, displej, smartphone, tablet, mobil, notebook, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, BlackBerry OS, FreeBSD, SUSE Linux, Windows 2000, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows 95. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, auta, zvířata, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, rostliny, noční města, dopravní prostředky, operační systémy, Windows. Zvolit si můžete rozměry 412x846, 1440x2560, 1152x1920, 2048x1536, 1600x1200, 320x568, 1536x2560, 750x1334, 1080x1800, 1440x900, 640x480, 1280x960, 854x480, 1280x800, 1800x1440, 1280x854 atd.

Anekdoty, vtipy, kameňáky, frky, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipy, kameňáky, frky, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, cestování, Přehled zkratek a akronymů, Vánoční zvoneček, Slovník pojmů Co je to?, pro dospělé, Vlajky měst České republiky, Přání k jmeninám, multimédia, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Nej hry online

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Adventury, online html5 hry, Deskovky, Logické hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

úsloví, bonmoty, přísloví, rčení, aforismy, moudrosti, výroky

Citáty slavných, úsloví, bonmoty, přísloví, rčení, aforismy, moudrosti, výroky, . Naleznete zde citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o ženách od různých známých osobností.

Informace, cestování, hry, zábava

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, dopravní prostředky, ženy a dívky, hmyz, hudba, zelenina, auta, smajlíci a emotikony, rostliny, věda, náboženství, zvířata, osobnosti a lidé, muži, sport, ovoce, láska, ptáci, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, stavby, halloween atd.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Střílečky, Závody aut, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Strategie, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry a tak dále.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak importovat, jak exportovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, jak přehrát následující typy souborů: internet a web, hudební audio soubory, koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory, grafiku, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Dopravní značení, internetové stránky, Přehled souborových přípon, info, webovky, Novoroční přání pohodičku v novém roce, Vlajky měst České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, Nejlepší online hry zdarma, Kliparty pro Office, Tapety na PC, HTML Online browser games,

Několik fórů na závěr. Vtip Světové ideologie a nauky: KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční filmy přispívají k dobré náladě
Zajímavé internetové odkazy
Sara Shimada
Partnerské weby
Vánoční píseň
Naše tipy
Recept na vídeňský punč
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.