Dále doporučujeme

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Aljaška, Severní Dakota, Missouri, Utah, Connecticut, New Hampshire, Illinois, Tennessee, Vermont, New York, Kentucky, Wisconsin, Florida, Kansas, Colorado, Georgie, Alabama, Arizona, Kalifornie, Ohio, Havaj, Mississippi, Oregon, Jižní Karolína, Michigan, Massachusetts atd.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Auta a závodní, Střílecí hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Hannah Montana, Adventury, Letecké simulátory, online html5 hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Logické hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: F, weby, Vánoční web, webovky, Inzeruj, inzerce zdarma, počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, Andrés Iniesta - španělský fotbalový záložník, výukové pomůcky, pro dospělé, Přehled formátů souborů, hyperlinky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, politici, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, profese a zaměstnání, psychologie, politika, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, přezdívky, státní správa, fikce a fantasy, národnost, záliby a hobby, poruchy, nadpřirozené osoby, sportovci a sportovkyně, umělci a umění, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství a vzdělávání atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, náboženství a křesťanství, chemie, matematika, latina, jídlo, cestování, různé, internet, ekonomie a ekonomika, nemoce, nástroje, hardware, účetnictví, věda, příroda, nápoje, sport, počítače, zločin a právo, rostliny, kultura, literatura, technika atd.

Informace

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Bojové hry, Karetní hry, Akční hry, Sportovní hry, Logické hry, Závody aut, Strategie, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Animace, Adventury, Hry pro děti, Hry pro dva hráče a tak dále.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Keywords:zdroje informací, internetové stránky, Obrázky a kliparty zdarma, V, Lionel Messi argentínsky futbalista, zadarmo, B, zábava, Omalovánky k vybarvení, K, cestování, Vlajky států USA

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry, Bojové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Střílečky, Pro dívky, Postřehové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Strategie, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Adventury, Sportovní hry, Akční hry a tak dále.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, filozofie, příroda, latina, kultura, literatura, hardware, matematika, politika, bankovnictví, software, jídlo, sport, cestování, český jazyk, různé, nástroje, rostliny, materiály, zločin a právo, fyzika, školství, náboženství a křesťanství, účetnictví atd.

Doporučené odkazy

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, měny, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, týmy NHL, vojenské hodnosti, státy usa, hudební zkratky, úřady a ministerstva apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry pro děti zdarma, Kliparty pro dokumenty, Charlize Theron, Prapory všech zemí světa, Hry pro dívky online, PC pozadí pro Windows, Anna Kurnikovová, zdarma, Online testy zdarma, Online adventní magazín, Pozadí na plochu PC

Ftipy, fóry, frky, kameňáky, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, frky, kameňáky, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O Somálcích, O škole, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o doktorech, O ženách, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

World wide web, internet

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poprava, Prezident USA, Prezident, Faraon, Romantismus, Básník, Hejtman, Sochař, Američané, Státník, Olympiáda, Mim, Kněz, Herec, KHL, Závodník, Zavražděn, Češi, Textařka, Esejista, Vražedkyně, Komunista, Překladatel, Masový vrah, Malíř, Historik, Brno, Druhá světová válka, Ministři, Trest smrti, Slováci, Komunisté, Florida Panthers, Ekonom, Herečka, Sci-fi apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, stavby, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, věda, mapy, hudba, symboly, auta, halloween, ovoce, osobnosti a lidé, nápoje, ženy a dívky, náboženství, sport, hmyz, smajlíci a emotikony, ptáci, zvířata, muži, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Frky, černý humor, fóry, vtípky, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, fóry, vtípky, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí apod.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější hry online, Obrázek Bruneta, Stručný encyklopedický slovník, URL, Dopravní značení, La roulette Tipi di roulette, Dopravní značení, pro děti, volný čas

Ftipy, fóry, frky, kameňáky, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, frky, kameňáky, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O Somálcích, O škole, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o doktorech, O ženách, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Náš tip

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční punč, Křesťanství, Vánoční filmy, Strom, Vánoční hvězda, Wallpaper, Santa Claus, Samolepky, Osvětlení do oken, Adventní svícen, Vánoční svíčky, Hostina, Bramborový salát, Vánoční ozdoby, Tichá noc, Ohňostroj, Alkoholový kalendář, K Tisku, Vinná klobása, Vosí hnízda, Borovice, Vánoční dekorace, Stromeček, Francouzsky, Adventní trhy, PF, Umělý vánoční stromek, Bůh, Ostrava, Atmosféra, Milka apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: odkazy, Databáze osobností Kdo je to?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam zkratek a akronymů, Wallpapers na PC ke stažení, Real Madrid CF sepak bola, Vlajky amerických států USA, tipy, info, Seznam vlajek měst České republiky, Online testy a kvízy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Natalie Portman, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Ničemu se nedá věřit: Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Obrázek Studentka lolitka
Doporučené internetové odkazy
Nikki Cox
Doporučené odkazy
Lionel Messi futbolista argentino
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Uma Thurman
Zajímavé webové stránky
Jak spořit a vytvářet úspory?
Naše tipy na užitečné weby
Lionel Messi futbolista argentino

Děkujeme vám za vaši návštěvu.