Naše tipy

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

černý humor, vtípky, kameňáky, fóry, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, kameňáky, fóry, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy

černý humor, ftipy, vtipy, fóry, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? černý humor, ftipy, vtipy, fóry, vtipné texty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O ženách, O manželství, O Němcích, O ekonomech, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online geografické testy zdarma bez registrace, zdarma, Chelsea Football Club, F, Pozadí na plochu počítače, Skvělé hry online zdarma, Pozadí na plochu zbraně, pro dospělé, Dopravní značky, kuriozity, Nejhranější hry online

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Ftipy, vtipy, černý humor, fóry, fórky, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, černý humor, fóry, fórky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O mužích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O důchodcích, Frky o tchýních, O Slovácích, O manželství, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky ze života, O gayích a homosexuálech apod.

Náš tip

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Keywords:zajímavosti, weby, Webové online testy zdarma, Biografie slavných osobností, Biografie Jenny Mc Carthy, Vlajky amerických států USA, cestování, Pozadí na PC, Gratulace zdarma, Super online kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, internetové stránky

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země východní Asie apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, dokumenty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, video soubory, spustitelné soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, žurnalisté a novináři, státní správa, vlastnosti, politici, osobnosti, věda, umělci a umění, nadpřirozené osoby, mytologie, Spisovatelé a básníci, národnost, historie, psychologie, přezdívky, zločin a právo, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, politika atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Pozadí na PC - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. lze použít v tablet, počítač, notebook, smartphone, phablet, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, monitor, PC a pro operační systémy macOS, Windows 10, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows NT, Lubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows 8. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, wallpapery, sportovní pozadí, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, auta, budovy a stavby, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, jídlo a nápoje, noční města. Dostupné velikosti jsou 1280x800, 1366x1024, 1600x900, 1200x1920, 360x640, 2048x1080, 1280x960, 1680x1050, 800x1280, 1600x2560, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 360x760, 412x846, 768x1024, 2560x1600 atd.

Klíčová slova: zdroje informací, Seznam zkratek a akronymů, Kliparty pro dokumenty, Fotky Shakira, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro dívky online, Online vánoční webzine, Tapety, pozadí, wallpapers, webové stránky, Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Databáze osobností Kdo je to?

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

World wide web, internet

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Virginie, Texas, Arizona, New Hampshire, Severní Dakota, Oregon, Massachusetts, Idaho, Vermont, Mississippi, Georgie, Washington, Jižní Karolína, Indiana, Nevada, Wisconsin, Utah, Havaj, Arkansas, Connecticut, Maryland, Alabama, Pensylvánie, Colorado, Nové Mexiko, Louisiana atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, měny, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti apod.

Moudra, moudrosti, hlášky, aforismy, úsloví, rčení, přísloví

Slavné citáty, Moudra, moudrosti, hlášky, aforismy, úsloví, rčení, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: Vánoční web, Superhry a hry online zdarma, výukové pomůcky, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, webovky, Prapory regionů a království, tipy, Tapety na plochu moře, zábava, info, doporučujeme

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Síť

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoce, Vánoční koule, Svíčky, Adventní svícen, Samolepky, Tablet, Sám doma, Obrazovka, Zima, Špalda, Vánoční svíčky, Recepty, Perníčky, Smrk, Řetězy, Tichá noc, Tisk, Košíčky, Tapeta, Brno, Písnička, Desktop, Schleich, Adventní trhy, Santa Claus, Německy, Kuba, Štědrý večer, Omalovánky, Umělý vánoční stromek, Kavkazská jedle apod.

Klíčová slova: odkaz, internet, pro děti, Online web Hry zdarma bez registrace, URL, Vlajka Falkland (Malvín), Stručný encyklopedický slovník, Přehled vlajek USA, č, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Přehled souborových přípon, Počítačové tapety pro Windows, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Další odkazy:

Istanbul city
Naše tipy na zajímavé stránky
Jessica Alba
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vlajky zemí světa
Odkazy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Naše tipy na užitečné weby
Biografie Estella Warren
Odkazy na užitečné webové stránky
Jak hrát ruletu online?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.