Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Náš tip, volný čas a zábava

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, R, zdarma, URL, Obrázek Těhulky, F, zadarmo, pro dospělé, Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, hyperlinky, výukové pomůcky, humor, pro děti

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, volný čas a zábava

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, kterak editovat, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: video soubory, internet a web, písma, fonty, hudební audio soubory, grafiku, komprimace dat, systémové soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Keywords:odkaz, Přehled vlajek USA, zajímavosti, Vlajky měst České republiky, Kde koupit levné letenky?, Nejlepší zeměpisné kvízy, Pozadí na plochu počítače, zeměpis, Fotografie Gillian Anderson, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, PC tapety pro Windows, webovky

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční dekorace, Jezulátko, Samolepky, Advent, Ostrava, Striezelmarkt, Německy, Ježíšek, Kuba, Vídeň, Košíčky, Smrk, Bůh, Kameňák, Dia, Štěstí, Jídlo, Zima, Brno, Linecká kolečka, Adventní svícen, Sám doma, Keramický adventní věnec, Adventní trhy, Silvestr, Neviňátko, Vykrajovátka, K Vytisknutí, Kavkazská jedle, Koledy, Desktop apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Karetní, Sportovní, Logické, Závodní, Střílečky, Pro dívky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Strategie, Hry na vaření a smažení a podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: F, Dopravní značky, internet, Liechtenstein, info, cestování, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Five-card draw, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vlajky měst České republiky, weby, Přehled přípon a koncovek souborů

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Síť, volný čas a zábava

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Vermont, Louisiana, Severní Dakota, Arizona, Západní Virginie, Virginie, Havaj, Pensylvánie, Arkansas, Aljaška, Mississippi, Rhode Island, Maine, New Jersey, Kansas, Wyoming, Oregon, New York, Florida, Massachusetts, Michigan, Kalifornie, Connecticut, Severní Karolína, Maryland atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Hannah Montana, Deskovky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Adventury apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Staré hry online, Kliparty pro Office, Celebrita Ali Landry, linky, počítače, Biografie slavných osobností, Omalovánky nejen pro děti, Webové html5 hry zdarma, Státní vlaječky, prapory, webové stránky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Informace, volný čas a zábava

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Rčení, přísloví, bonmoty, výroky, úsloví, aforismy, hlášky

Citáty slavných, Rčení, přísloví, bonmoty, výroky, úsloví, aforismy, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o ženách, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o lásce od různých známých osobností.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný slovník pojmů a termínů, volný čas, New York city, B, Slovník pojmů Co je to?, Webové online hry zdarma, Online adventní magazín, č, kuriozity, Norská předpověď počasí, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Modelky a celebrity
Odkazy na partnerské weby
Juventus Football Club SpA - włoski klub piłkarski
Linky na partnerské weby
Travel in USA
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Ruleta Online, stávky Roullete
Doporučené odkazy
Celebrita Emma Watson
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety se zvířaty na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.