Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Husarské knoflíky, Advent, Vánoční ubrusy, Rostliny, Láska nebeská, Štědrý večer, Květiny, Koledy, Vánoční filmy, Papírové ozdoby, Adventní svícen, Koleda, Jedle, Blahopřání, Šišky, Silvestr, Neviňátko, Patchwork, Betlém, Vánoční punč, Tiskárna, Keramika, Keramický adventní věnec, Striezelmarkt, Perníčky, Anglicky, Lindt, Sněhová vločka, Samolepky, Kavkazská jedle, Lego apod.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Bojové hry, Strategie, Karetní hry, Adventury, Akční hry, Střílečky, Sportovní hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry a tak dále.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Střílecí hry, online html5 hry, Auta a závodní, Barbie hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Logické hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Fóry, frky, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Fóry, frky, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Slovácích, O škole, O mužích, O důchodcích, O Windows, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, psychologie, hardware, chemie, technika, účetnictví, zločin a právo, český jazyk, ekonomie a ekonomika, sport, školství, náboženství a křesťanství, stavebnictví, literatura, politika, nemoce, latina, lékařství a medicína, cestování, nástroje, rostliny, věda, software, internet atd.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, výukové pomůcky, Nej hry online, Online zeměpisné testy zdarma, Sněhulák patří k bílým Vánocům, zajímavosti, linky, č, Wallpapers na plochu hry, webové stránky, weby, volný čas, Životopisy osobností

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Informace pro děti i dospělé

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Nej hry online

Běžte na nej hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Logické, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Keywords:Dopravní značení, Webové online hry zdarma, Online testy zdarma, Hry pro kluky, Naomi Campbell, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, Seznam souborových přípon, Football, Nejlepší školní testy a kvízy, F, Vlajky měst České republiky

Pozadí na plochu počítače - wallpapery do mobilu

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro mobil, displej, mobilní telefon, počítač, notebook, monitor, tablet, PC, phablet, smartphone, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 10, Windows NT, OSX, Windows Me, Linux Ubuntu, Mac, Linux Mint, Windows 2000, FreeBSD, Java ME. Obrázky na PC z kategorií Formule 1, motorky, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fantasy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, fraktály, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, oceán, moře, pláže. Dostupné velikosti jsou 360x720, 1440x960, 1600x900, 1024x768, 1152x864, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1600x1200, 3200x1800, 360x760, 2048x1536, 412x846, 1152x1920 atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmenovka, Ostrava, Patchwork, Striezelmarkt, Staroměstské náměstí, Plzeň, Strom, Jarmark, Vosí hnízda, Recepty, Obrazovka, Koledy, Pokrmy, Text, Dia, Štěstí, Vánoční koule, Francouzsky, Přáníčko, Rumové řezy, Adventní věnec, Hostina, Silvestr, Windows, Kapr, Mrazík, Vánoční svícen, Osvětlení, Adventní kalendář, Vánoční ubrusy, K Vytištění apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zločin a právo, sport, latina, nápoje, jídlo, psychologie, materiály, literatura, chemie, cestování, politika, lékařství a medicína, matematika, nemoce, věda, příroda, nástroje, fyzika, počítače, náboženství a křesťanství, účetnictví, bankovnictví, filozofie, rostliny atd.

Klíčová slova: pro děti, Stručný encyklopedický slovník, Hry pro nejmenší online, Co znamená výraz štědrovka?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značení, multimédia, Vánoční básně, A, Seznam státních vlajek, Vlajky jednotlivých států USA, cestování

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Přísloví, aforismy, motta, výroky, bonmoty, hlášky, úsloví

Citáty slavných osobností, Přísloví, aforismy, motta, výroky, bonmoty, hlášky, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o víře od různých známých osobností.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, hudba, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, věda, jídlo a nápoje, muži, osobnosti a lidé, ženy a dívky, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, přístroje, dopravní prostředky, sport, ovoce, auta, hmyz, zelenina, rostliny, symboly, zvířata, nápoje atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Yasmine Bleeth, info, internetové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vánoční stromky, Online vánoční webzine, Seznam souborových přípon, Pozadí na plochu počítače

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Přísloví, aforismy, motta, výroky, bonmoty, hlášky, úsloví

Citáty slavných osobností, Přísloví, aforismy, motta, výroky, bonmoty, hlášky, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o víře od různých známých osobností.

Náš tip pro děti i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, jak převést, jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, kterak editovat, jak spustit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak importovat soubory následujících typů: dokumenty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, obrazy disků, systémové soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: zeměpis, Státní prapory všech států, Vše o Vánocích, Hry pro dívky online, Obrázky a kliparty zdarma, Adventní blahopřání k vánocům, P, počítače, kuriozity, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější hry online, internet, Co znamená pojem advent?,

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Ó, svatá dobo vánoční
Naše tipy
Vánoční přání
Tipy na zajímavé weby
Ozdobený vánoční stromeček
Partnerské weby
Venkovní vánoční dekorace
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.