Dále doporučujeme, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, počítač, ultrabook, tablet, smartphone, mobil, PC, displej a pro operační systémy Windows 2000, Windows NT, Windows 7, macOS, Microsoft Windows 8, Slackware, Windows 95, Windows XP, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, FreeBSD. PC tapety pro Windows z kategorií ptáci, motorky, armáda, válka, zbraně, fraktály, fantasy, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda, free wallpapers, zvířata, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 1680x1050, 1366x768, 1600x2560, 1440x960, 1280x960, 1600x1200, 1920x1080, 375x667, 1800x1440, 1366x1024, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 1280x768, 1536x2560, 2560x1440 atd.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Fóry, vtipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O ženách, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Windows, O škole, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O ekonomech, O Somálcích, O manželství, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O zvířátkách apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: zábava, zeměpis, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Omalovánky zdarma ke stažení, Vlajky zemí světa, Pozadí na plochu počítače, info, Athletic Bilbao, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Skvělé hry online zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak přehrát, jak importovat, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory, písma, fonty, video soubory, systémové soubory, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

World wide web, internet, informace a zábava

Pozadí na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v PC, phablet, monitor, displej, notebook, tablet, mobilní telefon, smartphone, počítač, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows 7, Java ME, Windows 2000, Lubuntu, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows Me, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Android, Microsoft Windows 8. Obrázky na PC z kategorií tenisté a tenistky, Rally, závody aut, květiny, armáda, válka, zbraně, zvířata, velkoměsta a noční život, nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, free wallpapers, fraktály, vesmír, kosmos, ptáci. Zvolte si z rozměrů 1600x900, 320x568, 375x812, 1024x600, 1600x2560, 360x640, 768x1024, 1280x854, Full HD 1080x1920, 800x600, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 1440x960, 1200x1920, 2160x3840 atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Keywords:Super online hry zdarma, V, multimédia, Přehled přípon a koncovek souborů, Velikonoční obrázky na plochu PC, Státní prapory všech zemí, webovky, Dopravní značky, Chelsea Football Club, zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, doporučujeme

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Logické, Strategie, Karetní, Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Oddechové a podobně.

Náš tip, informace a zábava

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: F, Superhry a hry online zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Fotbalista Fernando Torres, Hry pro kluky, Kliparty zdarma ke stažení, Členské země americké federace, Texty blahopřání, výukové pomůcky, Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značení, R

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, dopravní prostředky, halloween, zvířata, mapy, sport, ženy a dívky, Vánoce a Advent, muži, náboženství, zelenina, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, květiny, smajlíci a emotikony, láska, nástroje a přístroje, stavby, auta, hudba, symboly, rostliny atd.

Informace, informace a zábava

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Nové Mexiko, Iowa, Virginie, Kentucky, Aljaška, Maryland, Michigan, Colorado, Idaho, Mississippi, Tennessee, Severní Dakota, Západní Virginie, Missouri, Oklahoma, Severní Karolína, Kansas, Illinois, Indiana, Arkansas, Massachusetts, Nevada, Pensylvánie, Connecticut, New Jersey atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Upálen, KHL, Režisér, Podnikatelé, Poslanec, Prezident, Ministr zahraničí, Nežijící, Básníci, Ekonom, Rakušan, Prezidenti, Florida Panthers, Faraon, Nobelova cena, Orlík, Pedagog, Masový vrah, Lord, Charta 77, Architekt, Hokejisté, Slováci, Češi, Sebevražda, Poslanci, Skladatel, Olympijští vítězové, Komik, Náboženství, Esejista, Hokej, Mim, Dramatik, Hejtman, Vražedkyně apod.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Ilustrační obrázky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Grunge hudební rockový styl, volný čas, internetové stránky, pro děti, Kalkata, Seznam zkratek a akronymů, zdroje informací, Super online kvízy

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, dopravní prostředky, halloween, zvířata, mapy, sport, ženy a dívky, Vánoce a Advent, muži, náboženství, zelenina, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, květiny, smajlíci a emotikony, láska, nástroje a přístroje, stavby, auta, hudba, symboly, rostliny atd.

Síť, informace a zábava

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Kameňáky, frky, fóry, fórky, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, frky, fóry, fórky, ftipy, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O zvířátkách, Frky ze života, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Němcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Windows, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Adventury, Animace, Bojové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Logické hry, Pro dívky, Střílečky, Závody aut, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Akční hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: školství, Seznam vlajek amerických států, zajímavosti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online adventní magazín, Fotografie topmodelek, internet, zadarmo, Hry pro nejmenší děti online zdarma, tipy, Webové online testy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Kalkata city, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Kim Kardashian
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Naše tipy na zajímavé stránky
Arsenal Football England
Zajímavé webové stránky
Arsenal football club
Naše tipy na užitečné weby
Fotografie topmodelek
Tipy na zajímavé weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.