Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Pro dívky, Akční hry, Relaxační hry, Animace, Adventury, Hry pro děti, Logické hry, Závody aut, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako materiály, školství, věda, různé, sport, zločin a právo, psychologie, chemie, zkratky, nemoce, bankovnictví, český jazyk, matematika, literatura, počítače, fyzika, internet, nápoje, cestování, technika, stavebnictví, účetnictví, jídlo, software atd.

Klíčová slova: Free game online hry, linky, humor, Nejlepší hry pro dívky, Otravné Vánoce, F, multimédia, Státní prapory všech států, Recept na vánoční punč, ú, Online adventní magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, weby

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Adventury, Hannah Montana, Oddechové hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Barbie hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Oblíkačky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Arizona, Kansas, Rhode Island, Michigan, Missouri, Delaware, Jižní Karolína, New York, Alabama, Nebraska, Colorado, Jižní Dakota, Kalifornie, Indiana, Wisconsin, Nové Mexiko, New Jersey, Minnesota, Severní Dakota, Massachusetts, Illinois, Utah, Georgie, Iowa, Texas atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Keywords:počítače, zábava, Nej hry online, Nejlepší hry pro dívky, kdo je to Mikuláš?, Biografie slavných osobností, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Pozadí na tablet, Přání, přáníčka, blahopřání, Vlajky států USA, internetové stránky, V

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O škole, O zvířátkách, O manželství apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Světové vlajky, Hry pro nejmenší online, Obrázky, kliparty, Světelné vánoční dekorace zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, odkaz, Ozdobený vánoční stromeček, Hry pro dívky online, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, odkazy, hyperlinky

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Papírové ozdoby, PF, LED svíčky, K Vytištění, Perníčky, Adventní trhy, Vánoční dekorace, Strom, Film, Květiny, Svíčky, Schleich, Lindt, Jmelí, Linecká kolečka, Adventní věnec, Mrazík, Vánoce, Alkoholový kalendář, Jídlo, Adventní neděle, Zima, Vánoční ozdoby, Vánoční filmy, Ježíš Kristus, Brno, Špalda, Dia, Štóla, Vánoční koledy, Milka apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Tapety na PC - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, počítač, phablet, mobil, tablet, monitor, ultrabook, notebook, mobilní telefon, PC, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Linux Fedora, Slackware, OSX, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows NT, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Mac. Pozadí na PC z kategorií free wallpapers, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, fantasy, oceán, moře, pláže, zvířata, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, ptáci, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, motorky. Zvolte si z rozměrů 360x720, 2048x1536, 1440x2560, 640x480, 1152x768, 1024x768, 1536x2048, 360x640, 1600x2560, 3200x1200, 393x786, 1152x864, 768x1024, 750x1334, 2048x1080, 1280x1024 atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, fyzikální jednotky, měny, týmy NHL, hudební zkratky, země EU, vojenské hodnosti apod.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Adventury, Závody aut, Bojové hry, Logické hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Animace, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: F, Prapory českých měst, Pozadí na PC, Online hry zdarma, webové stránky, pro děti, tipy, Jarmark, doporučujeme, Webové online testy zdarma, Kliparty zdarma ke stažení

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Papírové ozdoby, PF, LED svíčky, K Vytištění, Perníčky, Adventní trhy, Vánoční dekorace, Strom, Film, Květiny, Svíčky, Schleich, Lindt, Jmelí, Linecká kolečka, Adventní věnec, Mrazík, Vánoce, Alkoholový kalendář, Jídlo, Adventní neděle, Zima, Vánoční ozdoby, Vánoční filmy, Ježíš Kristus, Brno, Špalda, Dia, Štóla, Vánoční koledy, Milka apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, věda, láska, jídlo a nápoje, zelenina, hmyz, květiny, zvířata, osobnosti a lidé, auta, náboženství, přístroje, ptáci, smajlíci a emotikony, mapy, dopravní prostředky, nápoje, halloween, rostliny, ovoce, hudba, muži atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, politici, záliby, národnost, žurnalisté a novináři, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, poruchy, osobnosti, rodinné vztahy, sport, věda, psychologie, profese a zaměstnání, přezdívky, umělci, politika, herectví, herci a herečky, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: zadarmo, Online web Hry zdarma bez registrace, zajímavosti, URL, Vánoční magazín, Novoroční přání půjdem spolu do hospody, info, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Členské země americké federace, zdroje informací, kuriozity, cestování, Postav sněhuláka! Online hra ve vašem prohlížeči zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Kulturák: Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vizitky, štítky a popisky na vánoční dárky k vytištění
Partnerské weby
Freeware
Naše tipy
Půjdem spolu do Betléma
Doporučené odkazy
Fond d écran
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.