Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Colorado, Tennessee, Kalifornie, Florida, Jižní Karolína, Connecticut, Oklahoma, Texas, Maine, Indiana, Illinois, Mississippi, Alabama, Delaware, Massachusetts, Jižní Dakota, Nevada, Michigan, New Hampshire, Aljaška, Iowa, Vermont, Georgie, Havaj, Arizona, Západní Virginie atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: Federace USA, zdarma, URL, Biografie slavných osobností, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, F, zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, Charlize Theron, Vše o Vánocích, F, multimédia, Slovník pojmů Co je to?

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, nemoce, nástroje, zločin a právo, chemie, nápoje, různé, počítače, český jazyk, technika, filozofie, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, internet, kultura, latina, bankovnictví, materiály, rostliny, politika, příroda, jídlo, lékařství a medicína, hardware atd.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Oddechové hry, Adventury, Farmářské hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Oblíkačky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Deskovky apod.

Keywords:humor, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Seznam souborových přípon, Tapety, pozadí, wallpapers, počítače, webové stránky, Staré hry online, Switzerland, internetové stránky, Vlajky měst České republiky, zadarmo

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, historie, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, rodinné vztahy, přezdívky, křesťanství, umělci, zločin a právo, nadpřirozené osoby, vlastnosti, filozofie, politici, poruchy, profese a zaměstnání, osobnosti, školství, národnost, státní správa atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, ekonomie a ekonomika, technika, matematika, účetnictví, kultura, sport, software, psychologie, český jazyk, věda, hardware, nemoce, nápoje, stavebnictví, latina, příroda, počítače, fyzika, rostliny, bankovnictví, cestování, internet, zkratky atd.

Vtípky, frky, ftipy, anekdoty, černý humor, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, ftipy, anekdoty, černý humor, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné citáty, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: P, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, Namibia, pro děti, webovky, Kliparty pro Office, Obrázek Velikonoční blahopřání, Seznam souborových přípon, Online hry zdarma, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, info

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie apod.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Klíčová slova: F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online testy a kvízy zdarma, Drew Barrymore, pro dospělé, internet, M, Antistresové omalovánky, kuriozity, Nejlepší online hry zdarma, Prapory českých měst

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Jižní Karolína, Kentucky, Connecticut, Utah, Alabama, Idaho, Kalifornie, Tennessee, Georgie, Kansas, Rhode Island, Západní Virginie, Michigan, New Jersey, Iowa, Oregon, Montana, New York, Maryland, Delaware, Arkansas, Mississippi, Wisconsin, Colorado, Missouri atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Relaxační hry, Animace, Logické hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Pro dívky, Závody aut, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Postřehové hry, Strategie, Střílečky, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: cestování, odkazy, V, hyperlinky, Webové html5 hry zdarma, FC Barcelona, Prapory regionů a království, volný čas, Webové online hry zdarma, zajímavosti, Wallpapery na PC ke stažení, výukové pomůcky, Isla Fisher, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Kam na výlet?
Naše tipy na zajímavé stránky
Lady Gaga naked
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání ke kulatému výročí
Odkazy na partnerské weby
Paris Saint-Germain PSG
Tipy na užitečné weby
Liverpool F.C.
Linky na partnerské weby
World Flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.