Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Obrázky na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro displej, mobil, tablet, počítač, ultrabook, PC, phablet, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Mint, Windows 98, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Slackware, OSX, Linux Xubuntu. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, letadla, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, noční města, moře, oceány, pláže, zvířata, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, wallpapery, auta, hudební tapety, rostliny, květiny, kytky, sportovní pozadí, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 1152x864, 1536x864, 1440x2560, 1920x1440, 360x720, 1152x1920, 1280x768, 320x568, 1920x1200, 2560x1440, 1280x960, hi res 2560x1920, 1680x1050, 2560x1600, 2560x2048, 640x480 atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Dopravní značení, weby, Hry pro nejmenší online, Nejznámější vánoční trhy, Nejlepší hry pro dívky, zábava, Přehled přípon a koncovek souborů, Text známé vánoční koledy Jak jsi krásné, neviňátko, Online adventní magazín, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online životopisy, biografie slavných osobností, F

Ftipy, frky, anekdoty, fórky, vtípky, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, anekdoty, fórky, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, kameňáky apod.

Rčení, aforismy, úsloví, moudrosti, bonmoty, výroky, moudra

Citáty slavných, Rčení, aforismy, úsloví, moudrosti, bonmoty, výroky, moudra, z kategorií citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o zdraví, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, náboženství, jídlo a nápoje, zvířata, láska, sport, hudba, květiny, stavby, auta, halloween, osobnosti a lidé, rostliny, nástroje a přístroje, ptáci, symboly, smajlíci a emotikony, hmyz, nápoje, mapy atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, státy usa, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, vojenské hodnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Sportovní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry, Oddechové, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Strategie, Stolní hry a deskovky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky a podobně.

Keywords:Super free web games zdarma, Ilustrační obrázky, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů, Online vánoční skládačka, internet, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky a kliparty zdarma, Modelo de Camara web, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky států USA, odkazy

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Akční hry, Postřehové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Závody aut, Pro dívky, Hry pro děti, Střílečky, Logické hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: multimédia, školství, zadarmo, Slot machine, počítače, V, Vlajky amerických států USA, Betlém k tisku, Obrázky na plochu počítače, Skvělé hry online zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zpěvák, Sebevražda, Hokej, Poslanec, Slovenští prezidenti, Sochař, Poslanci, Slovák, Básník, Teolog, Nežijící, Boston Bruins, Miliardáři, ČSSD, Starověký Egypt, Režisér, Prezidenti, Voják, Podnikatelé, Olympiáda, Dramatik, Filozof, Rétorika, Překladatel, Zlatý slavík, Herec, New Jersey Devils, Kněz, New York Rangers, Ministr zahraničí, Protektorát, Herečka, Druhá světová válka, Renesance, NHL, Stoletá válka apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, sport, různé, lékařství a medicína, filozofie, kultura, nemoce, cestování, internet, rostliny, účetnictví, počítače, zkratky, jídlo, fyzika, stavebnictví, bankovnictví, český jazyk, software, technika, matematika, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, literatura atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Barbie hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na plochu počítače, Zimní krajina, tipy, Webové html5 hry zdarma, zdarma, Bezlepkové vánoční cukroví, hyperlinky, V, Vlajky zemí světa

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zpěvák, Sebevražda, Hokej, Poslanec, Slovenští prezidenti, Sochař, Poslanci, Slovák, Básník, Teolog, Nežijící, Boston Bruins, Miliardáři, ČSSD, Starověký Egypt, Režisér, Prezidenti, Voják, Podnikatelé, Olympiáda, Dramatik, Filozof, Rétorika, Překladatel, Zlatý slavík, Herec, New Jersey Devils, Kněz, New York Rangers, Ministr zahraničí, Protektorát, Herečka, Druhá světová válka, Renesance, NHL, Stoletá válka apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, sport, různé, lékařství a medicína, filozofie, kultura, nemoce, cestování, internet, rostliny, účetnictví, počítače, zkratky, jídlo, fyzika, stavebnictví, bankovnictví, český jazyk, software, technika, matematika, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, literatura atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Pozadí na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro smartphone, PC, displej, mobil, obrazovka počítače, notebook, phablet, počítač, tablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, Windows 95, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows XP, Windows 98, Linux Ubuntu, Windows Me, Java ME, Red Hat Linux. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, wallpapery, voda a bubliny, letadla, příroda, krajina, rostliny, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, zvířata, motorky, motocykly. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1200, 1280x768, 1152x864, 640x480, 1280x854, 375x667, 800x1280, 1920x1280, hi res 2560x1920, 1680x1050, 1536x2048, 375x812, 1600x1200, 1024x600, 1536x864, 1366x1024 atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Skvělé hry online zdarma, webovky, Online testy zdarma, zdroje informací, Umělé a živé vánoční stromky, volný čas, cestování, V, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, doporučujeme, Přehled zkratek a akronymů, Striptýz,

Několik fórů na závěr. Vtip Kubánská specialita: "Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Partnerské weby
Obrázek sněhové vločky
Tipy na zajímavé weby
Novoročenka
Doporučené odkazy
Omalovánka Santy Klause
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.