Partnerské weby pro děti i dospělé

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, měny, země EU, hudební zkratky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, státy usa, politické strany a hnutí apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: přezdívky, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, záliby, poruchy, sport, nadpřirozené osoby, zločin a právo, fikce a fantasy, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, křesťanství, žurnalisté a novináři, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, lékařství, historie, umělci atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Životopisy slavných osobností, Vlajky jednotlivých států USA, webové stránky, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Super free web games zdarma, Dopravní značení, Nejhranější online hry zdarma, Onlinovky - online hry, Online testy zdarma, Super online hry zdarma, tipy, zadarmo

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Animace, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro děti, Akční hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Pro dívky a tak dále.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Síť pro děti i dospělé

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Michigan, Aljaška, Georgie, Wyoming, Kalifornie, Washington, Ohio, Jižní Dakota, Arkansas, Nové Mexiko, Vermont, Oregon, Arizona, Maryland, Alabama, Rhode Island, Severní Dakota, Kentucky, Indiana, Nevada, Delaware, Minnesota, Massachusetts, Virginie, New Hampshire atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:Obrázky vlajek měst ČR, Wallpapery do mobilu, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Istanbul city, odkazy, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky měst a obcí České republiky, FC Bayern München football, F, weby, Online vánoční magazín

černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtipy, fóry, fórky

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtipy, fóry, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, kameňáky apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Hlášky, myšlenky, moudrosti, aforismy, rčení, přísloví, moudra

Citáty slavných osobností, Hlášky, myšlenky, moudrosti, aforismy, rčení, přísloví, moudra, . Naleznete zde citáty o lži, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o zlu, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: pro děti, doporučujeme, A, Wallpapers na plochu, Wallpapers na plochu počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, Dětské omalovánky, Stručný slovník pojmů a termínů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zábava, Super online hry zdarma

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Náš tip pro děti i dospělé

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zavražděn, Itálie, Stoletá válka, Američané, Miliardáři, Filozof, Miliardář, Hejtman, Čeští králové, Boston Bruins, Válka, Hokej, Česká královna, Svatý, Washington Capitals, Zpěvačky, Mluvčí, Sochař, Fotograf, Prezident USA, Císař, Překladatel, NHL, Orlík, Dallas Stars, Vojevůdce, Druhá světová válka, Američan, Pop, Trenérka, Textařka, Češi, Rock ‚n‘ Roll, Producent, Olympiáda, Básník apod.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Barbie hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, sport, vlastnosti, osobnosti, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, podnikání a podnikatelé, politici, herectví, herci a herečky, umělci, historie, zločin a právo, státní správa, profese a zaměstnání, poruchy, křesťanství, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, psychologie, žurnalisté a novináři, lékařství, fikce a fantasy atd.

Klíčová slova: hyperlinky, info, Wallpapers na PC ke stažení, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Online hry zdarma, Webové online hry zdarma, Online vánoční magazín, Fotografie topmodelek, pro dospělé, cestování, Biografie slavných osobností

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Informace pro děti i dospělé

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Full HD wallpapers na PC - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. vhodné pro smartphone, displej, mobil, monitor, notebook, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, tablet, počítač a pro operační systémy Windows 10, Windows 98, Chrome OS, BlackBerry OS, Lubuntu, Windows Server 2012, macOS, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows XP, Linux Fedora. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, hudební tapety, rostliny, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, voda a bubliny, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, letadla, jídlo a nápoje, příroda, krajina, noční města, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, budovy a stavby. Stahujte v rozlišení 1440x2560, 375x667, 1680x1050, 1080x1800, 1280x960, 640x480, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1600x900, 1152x768, 412x846, 2560x2048, 1536x2560, 1920x1280, HD 1280x720, 800x600 atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled souborových přípon, Státní prapory všech států, zajímavosti, Fotografie topmodelek, H, č, Full HD wallpapers na PC, Kliparty zdarma, Federace USA, F, Obrázky k svátku, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Další odkazy:

Andorra
Tipy na užitečné weby
Fernando José Torres Sanz
Zajímavé webové stránky
Thierry Henry
Partnerské internetové stránky
Wayne Rooney sepak bola
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky pro děti
Odkazy na zajímavé weby
Vše pro zvířecí miláčky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.